Oblékání latexu

27.08.2010 14:42

Oblékání latexu

Oblékání: Latex je velmi pružný – záleží na jeho tloušťce, čím tenčí, tím pružnější – ale dá se lehce poškodit. Při oblékání musíte dát pozor na ostré předměty, sponky, řetízky, prstýnky, ostré nehty apod. Při oblékání nespěchejte, naopak užívejte si oblékání jako milostnou předehru. Každý si najde svůj pohodlný způsob na oblékání například punčoch, rukavic, catsuitů, šatů s dlouhými rukávy.


Oblékání pomocí pudru - Starší, ale stále oblíbený a často používaný způsob. Používá se běžný neparfémovaný pudr, klouzek, mastek nebo-li kamenec. Vnitřní strana oděvu se důkladně popráší a zbytek se z oděvu vyklepe. Je možné nanést pudr i na tělo, ale není to nutné. Prášek vytváří vrstvu mezi pokožkou a oděvem a velmi usnadňuje oblékání.


Oblékání pomocí lubrikantu - Používejte lubrikanty (pouze na vodní bázi, nikdy ne na olejové). Naneste tenkou vrstvu na tělo a vklouzněte do oděvu. Latex je citlivý na kontakt s tuky a oleji. Nikdy nepoužívejte lubrikační gel na olejové bázi. Výběr vám usnadní doporučení, že je gel vhodný na kondomy. Ani na ně nesmí přijít olejový gel.


Oblékání pomocí leštidla - Další variantou, kterou někdo používá, je oblékání pomocí přípravku na bázi silikonu, kterým se pak následně leští oblečený oděv na těle. Některé speciální oleje jsou jemné, dobře se snáší s pokožkou a usnadňují oblékání. Zároveň zachovávají lesk latexových a gumových oděvů.